Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Ubezpieczenia
Śpisz niespokojnie, obawiając się o swój majątek? Już nie musisz się martwić o przyszłość! Dziesiątki zadowolonych klientów to najlepsza gwarancja jakości naszych usług ubezpieczeniowych.

Martyna Czarnecka-Zamiar

/

Kierownik działu ubezpieczeń PW Lechpol sp. z o.o.

PrintNajlepszym rozwiązaniem jest ubezpieczenie. Nie trzeba się go obawiać. Należy go mądrze używać w swej działalności. Z tego tytułu P.W. lechpol sp. z o.o. współpracując z jedną z największych firm ubezpieczeniowych PZU oferuje Państwu:

Najkorzystniejsze, najbardziej przejrzyste warunki, co wiąże się z atrakcyjnymi stawkami taryfowymi, bogaty zakres rozszerzonej ochrony. Gwarancję szybkiej i skutecznej likwidacji szkód, jak i wypłat odszkodowań w momencie wystąpienia szkód, szybką i uproszczoną formę płatności.

P.W. lechpol sp. z o.o. obrał sobie cel, aby całkowicie wspierać rolnika od momentu zawarcia umowy ubezpieczeniowej, aż do samego końca odpowiedzialności, co uważamy za nasz atut przy monitorowaniu likwidacji szkód. Zawsze dbamy o dobro KLIENTA, gdyż to on jest najważniejszy.

W ramach PROMOCJI UBEZPIECZENIOWEJ oferujemy również naszym klientom BONY RABATOWE na wykorzystanie w sklepach lechpol MARKET.

Ubezpieczenie w P.W. lechpol sp. z o.o. (poprzez komfortową i profesjonalną obsługę według najwyższych standardów) gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, stabilność finansową w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia.

Nasza oferta obejmuje:

  • Odpowiedzialność cywilna rolnika – w celu ochrony majątku gospodarstwa rolnika przed skutkami roszczeń osób poszkodowanych, wprowadzono ubezpieczenie OC rolników.
  • Budynki – bez nich trudno funkcjonować – każdy rolnik, aby skutecznie prowadzić swoją działalność, użytkuje budynki 9inwentarskie, mieszkalne). Obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego od ognia i innych zdarzeń losowych obejmuje swoim zakresem niemal wszystkie obiekty w gospodarstwach rolnych.
  • Uprawy – 50% refundowane z budżetu państwa – jednym z kluczowych elementów przychodów niemal każdego gospodarstwa rolnego jest produkcja roślinna. To dochód ze sprzedaży m.in. rzepaku, zbóż czy owoców lub warzyw pozwala zachować płynność w okresie lata oraz zgromadzić środki na zakup nasion i nawozów na kolejny okres. Ale efekt wielu miesięcy starań może zostać zniwelowany w wyniku różnego rodzaju zjawisk atmosferycznych. Grad, powódź, Szusza, przymrozki, złe skutki przezimowania to zdarzeni, które mogą dotknąć niemal każdego rolnika. Najczęstszy efekt: gigantyczne szkody, które trudno sfinansować z własnej kieszeni.
  • Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje: buraki cukrowe, kukurydze, zboża, rzepak, rzepik, warzywa gruntowe, drzewa i krzewy oraz truskawki, ziemniaki, chmiel, tytoń, jak i rośliny strączkowe.
  • Ubezpieczenia dotowane zwierząt – produkcja rolna ma przynosić gospodarstwu rolnemu określone przychody. Jednak i ona może być źródłem strat. Aby je ograniczyć łącznie z ubezpieczeniami dotowanymi upraw wprowadzono w Polsce ubezpieczenia dotowane zwierząt. Zakres takiego ubezpieczenia obejmuje padniecie zwierząt lub ubój z konieczności, będące wynikiem huraganu, powodzi, deszczu nawalnego, gradu, uderzenie pioruna, obsunięcia się ziemi, lawiny.

Martyna Czarnecka-Zamiar

Specjalistka ds. ubezpieczeń

tel: 602 637 391
tel: 52 384 28 51 wew. 103
email: m.czarnecka@lechpol-szubin.pl