Dział Nasienny jest jednym z dynamiczniej rozwijających się działów w firmie. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu do kolejnych sezonów sprzedaży, zwiększamy konsekwentnie swój udział w rynku. Oferujemy Państwu nasiona najwyższej jakości.

Firma Lechpol dzięki swoim licznym doświadczeniom prowadzonym na terenie własnych gospodarstw, pracy i obserwacji wielu osób – w tym również Państwa sugestiom – z roku na rok wprowadzamy nowe, ale jednocześnie sprawdzone odmiany rzepaków ozimych, zbóż oraz mieszańców kukurydzy, będących wynikiem ciężkiej i długotrwałej pracy hodowców, a których wartość rolniczą mogą Państwo przetestować na własnych polach uprawnych.

Wszystkie nowo wprowadzane na polski rynek odmiany są najpierw testowane na poletkach demonstracyjnych, a Państwu dajemy możliwość zapoznania się z nimi w trakcie corocznie organizowanych przez naszą firmę Dniach Rzepaku (Festiwal Odmian) oraz Dniach Kukurydzy. Te wyjątkowe imprezy rolnicze oddają w pełni obraz naszej profesjonalnej oferty nasiennej. Mogą Państwo podczas takich spotkań obejrzeć interesujące, nowe odmiany bezpośrednio przed wprowadzeniem ich do oferty handlowej.

Wiedząc, jak ważna i cenna jest jakość wyprodukowanego przez Państwa surowca dokładamy wszelkich starań, aby w atrakcyjnej cenie przygotować jak najlepszy materiał siewny, dający najwyższą jakość plonu.

Wojciech Raatz

Dyrektor Działu Nasiennego

tel: 661 421 725
tel: 
52 384 28 51 wew. 131
email:
w.raatz@lechpol-szubin.pl

Wojciech Lisiak

Specjalista ds. Nasiennictwa

tel: 512 161 837
tel: 
52 384 28 51 wew. 131
email:
w.lisiak@lechpol-szubin.pl