Specjalnie do Państwa dyspozycji desygnowaliśmy 14 wykwalifikowanych doradców agrotechnicznych, którzy służą profesjonalnym i rzetelnym doradztwem z zakresu technik upraw oraz nawożenia. Ich pełne zaangażowanie oraz fachowa wiedza pozwolą Państwu zoptymalizować codzienną pracę i zwiększyć plony. 

Karol Cukras

Doradca agrotechniczny

tel: 661 437 215
email: k.cukras@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Chełmno, Świecie, Pruszcz Pom., Unisław Pom. i okolice

Tadeusz Ossowski

Doradca agrotechniczny

tel: 606 343 623
email: t.ossowski@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Kościerzyna, Starogard Gdański, Gniew, Więcbork, Złotów, Bytów

Adrianna Czarnecka-Łuczon

Doradca agrotechniczny

tel: 606 834 698
email: a.czarnecka@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Krajenka, Złotów, Piła

Jarosław Szudy

Doradca agrotechniczny

tel: 608 665 939
email: j.szudy@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
-

Kazimierz Rusin

Doradca agrotechniczny

tel: 608 673 889
email: k.rusin@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Nakło, Kcynia, Mrocza, Sadki i okolice

Waldemar Płoszaj

Doradca agrotechniczny

tel: 608 665 941
email: w.ploszaj@lechpol-szubin.pl 
obszar:
Wierzbinek, Lubraniec, Chodecz, Kruszwica i okolice

Rafał Zawadzki

Doradca agrotechniczny

tel: 698 649 706
email: r.zawadzki@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Gołańcz, Wągrowiec, Wapno, Margonin i okolice

Artur Ciesielski

Doradca agrotechniczny

tel: 512 161 834
email: a.ciesielski@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Żnin, Gniezno, Inowrocław, Mogilno i okolice

Małgorzata Danielewicz

Doradca agrotechniczny

tel: 604 586 228
email: m.marks@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Szubin, Kcynia, Naklo, Bydgoszcz i okolice

Milena Taraska

Doradca agrotechniczny

tel: 606 834 672
email: m.taraska@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Szamotuły, Pniewy, Śrem, Środa Wlkp. i okolice

Marcin Redlak

Doradca agrotechniczny

tel: 665 009 431
email: m.redlak@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Wałcz, Trzcianka

Jacek Wodyński

Doradca żywieniowy

tel: 604 782 691
email: j.wodynski@lechpol-szubin.pl 
obszar:
Żnin, Szubin, Mogilno, Trzemeszno i okolice

Grzegorz Panek

Doradca agrotechniczny

tel: 661 434 119
email: g.panek@lechpol-szubin.pl 
obszar: 
Gniewkowo, Toruń, Aleksandrów Kujawski

Krzysztof Śliwiński

Doradca agrotechniczny

tel: 601 425 553
email: k.sliwinski@lechpol-szubin.pl
obszar:
powiat Oborniki

Michał Gajos

Doradca agrotechniczny

tel: 502 626 978
email: m.gajos@lechpol-szubin.pl
obszar:
Koło, Kłodawa, Chodecz

Angelika Gałgańska

Doradca agrotechniczny

tel: 607 504 448
email: a.galganska@lechpol-szubin.pl
obszar:
Żnin, Szubin, Dziewierzewo

Kamila Gilewska

Doradca agrotechniczny

tel: 663 379 354
email: k.gilewska@lechpol-szubin.pl
obszar:
Ślesin i okolice