Zimowy cykl szkoleń dla rolników

Zima to w branży rolniczej świetny czas na udział w konferencjach i szkoleniach. Takie spotkania to nie tylko doskonała okazja do zdobycia informacji na temat najnowszych produktów i technologii, ale też szansa na wymianę doświadczeń z kolegami po fachu. Firma Lechpol z Szubina od wielu lat organizuje regularne szkolenia dla rolników. Nie inaczej jest w tym roku. Za nami już spotkania m.in. w Ślesinie czy Krajence.

szkolenie_lechpol_szubin_slesin

Głównymi tematami najczęściej są: najnowsze odmiany nasion, kryteria doboru odmian kukurydzy, zagadnienia z zakresu agrotechniki, nawożenie dolistne i podstawowe, środki ochrony roślin oraz wiele innych. Celem takich spotkań jest przede wszystkim aktualizacja wiedzy i podnoszenie rentowności upraw.

Szkolenia – oprócz prelegentów z Lechpolu – prowadzą przedstawiciele firm, takich jak: AdobBayer, Luvena, Grupa Azoty, Nordkalk, UGmax, Euralis, BASF, Timac Agro. Kolejne spotkanie odbędzie się w Piotrkowie Kujawskim 25.02.2014. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem: 608 665 941.